+90 216 450 00 44
TAKİP SİSTEMLERİ

Mobiltek Bilişim Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri; otomobiller, motosikletler, nakliye araçları, dağıtım araçları, pazarlama araçları, servis araçları, trenler, taksiler, ambulanslar gibi çok geniş kullanım alanlarına sahip, sonrasında eklenebilir modüller sayesinde geliştirilebilen ileri teknolojili ürünlerdir.

 

Yazılım Uygulamaları

Gelişmiş Web ve Mobil yazılımlarımız, iOS, Android, BlackBerry ve Windows uygulamalarımız sayesinde araçlarınızı 7/24 izleyebilirsiniz.

 

Yıllık Sunucu ve Abonelik Hizmeti

Mobiltek Bilişim Araç Takip Sistemleri ve Filo Yönetim Hizmetleri paketlerinden herhangi birine sahip olduğunuzda sunucu hizmeti, yazılım ve harita güncellemeleri için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz!

Abonelik sürenizin bitiminde aboneliğinizi yenilediğiniz andan itibaren, sistem güncellemeleri ve ürün garantiniz Mobiltek Bilişim güvencesi altında olacaktır.

 

81 İlde Montaj ve Servis Hizmeti

Mobiltek Bilişim tarafından gerekli eğitimleri verilmiş, konularında tecrübeli servis elemanlarımız ve servis ağımız ile Türkiye'nin 81 ilinde garanti kapsamı içerisinde satış sonrası hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.