+90 216 450 00 44
Portatif Envanter Takip Cihazı

 

 

Portatif Envanter Takip Cihazı

Cihaz güçlü bataryası ile uygun veri sıklığında 1 yıla kadar pil ömrü sağlamaktadır.

GPS ve baz istasyonundan lokasyon takibi, dahili sıcaklık sensörü gibi özellikleriyle birçok projede kullanılabilmektedir.

Portatif Envanter Takip Cihazının Kullanım Alanları Nelerdir?

Standart kalıp montaj imkanı olmayan araçlar, merkez lokasyon dışındaki makine teçhizatlarının konum ve kullanım istatiklerinin tespiti, para ve kıymetli evrak çantalarının takibi, aşı-ilaç gibi malzemelerin soğuk zincir denetimi, radyoaktif cihaz gibi alanlarda canlı takip yapılabilmektedir. Türkiye Atom Enerjisi Kurumu standartlarını karşılayan bir üründür.

 


Montajsız/Portatif Araç Takip Cihazı Olarak Kullanım Senaryosu
Araçların güvenliğini sağlama amacıyla montajsız, 1 yıl pil ömrüne sahip, ekonomik ve gerektiğinde anlık takip modunda izlenebilecek ürün ihtiyacına yönelik kullanılmıştır. Cihaz elektrik bağlantısı gerektirmeyen yapıda olduğu için hırsızlar tarafından tespit edilmesi standart takip cihazına göre çok daha zordur. Montajsız yapısı nedeniyle sık araç değiştiren firmaların ek bir maliyet operasyon olmaksızın kullanılmasına olanak sağlamaktır.


Portatif Soğuk Zincir Takip Cihazı Olarak Kullanım Senaryosu
Firma ürünlerinin lojistiği taşeron firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda firmaya 15 dakikada veri ile 10 güne kadar şarj ömrü olan ve 0.5C hassasiyetle sıcaklık ölçebilen portatif bir envanter yönetim cihazı sağlamıştır.

Cihaz Özellikleri
Mobiltek'in Farkı Nedir?

Mobiltek'in geliştirdiği cihaz rakipsiz pil ömrüne sahiptir. Pil ömrü veri sıklığına göre 1 yıla kadar dayanabilmektedir.

Yazılım Seçenekleri (Web - iOS - Android - Windows)
81 İlde Servis ve Montaj Ağı

Konusunda tecrübeli, alanın da uzman kadrosu ile en geniş yetkili servis ağına sahip Mobiltek ile gözünüz arkada kalmayacak!