Gizlilik Politikası

MOBİLTEK olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, firma adı, adres, T.C. kimlik numarası, vergi numarası, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sadece MOBİLTEK’e ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında ve en önemlisi siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece MOBİLTEK bünyesinde kullanılmaktadır.

MOBİLTEK olarak müşteri kaydı esnasında topladığımız bilgileri, siz değerli müşterimizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi hâlinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli müşterimiz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-posta gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak kolayca çıkabilirsiniz.

MOBİLTEK takip cihazlarının göndermiş olduğu veriler hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. MOBİLTEK elde edilen verilerin korunması ve açığa çıkmaması için gereken tüm önlemleri almıştır. Aracın/cihazın son konumunu öğrenme, hizmet detaylarını öğrenme, fatura bilgilerini sorgulama, telefon yoluyla blokaj, kullanıcı oluşturma, şifre değiştirme, servis talep etme gibi işlemler ancak yetkili telefon ve e-posta adresleri üzerinden yapılmaktadır. Bunun dışındaki başvurulara kesinlikle cevap verilmemektedir.

MOBİLTEK olarak, e-posta adresleri ve müşteriye ait hizmetlerdeki bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli MOBİLTEK müşterilerine daha özel ve etkin bir kullanım deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

MOBİLTEK ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, onay vermeniz doğrultusunda ilerleyen süreçte hızlı ödeme yapabilmek için Yetkili Kart Saklayıcı Firmada güvenli bir şekilde saklanabilmektedir. Özel kart saklama hizmeti dışında kart bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. Ödemeler 3D onayıyla kartınızdan çekilmektedir. Ödemeye yönelik tüm işlemler tahsilat.mobiltek.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

Ayrıca www.mobilaractakip.com, www.mobiltek.com.tr ve tahsilat.mobiltek.com.tr adreslerinde ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden üçüncü şahısların ellerine geçmesi tamamen engellenmiştir.

Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorularınız için info@mobiltek.com.tr adresinden ya da 0216 450 00 44 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

MOBİLTEK Takip Sistemleri

Bilgi Almak İstiyorum

İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.