Samsun Araç Takip Sistemi

Satış Hattı
0216 450 00 44


Anlık Araç Takip Sistemi

MOBİLTEK Samsun ilinde ve ilçelerinde tecrübeli montaj ekibi ve teknik destek personeli ile sizlere hizmet vermektedir.

Kolay Kurulum, Hızlı Destek

Yerli üretim cihazlar, 2 yıl birebir cihaz değişim garantisi ve Samsun iline özel servis noktaları.

Mobil Uygulama

7/24 hizmet garantisi ile aracınızı cebinizden kontrol etme olanağı.

Üstün Kalite, Avantajlı Fiyat

Cihaz, dahili SIM Kartı, ücretsiz montaj imkanı ve daha birçok özellik tek bir pakette!

MOBİLTEK, Türkiye genelinde Araç Takip Cihazlarına yönelik, cihazın temin edilmesi, montajı, yazılımsal kurulumu, satış sonrası teknik destek gibi araç takibi için gerekli olan tüm hizmetleri sağlayan bir şirkettir.

MOBİLTEK, Samsun içinde kendi teknik servis ekipleri ile müşteri adreslerinde araç takip cihazı kurulum ve montaj desteği sağlayabilmektedir. Firmamızdan satın alacağınız standart araç takip sistemlerinin yanısıra aksesuar ürünler (Motor Blokaj, RFID Sürücü Tanıma Kiti, Canbus) ile araçlarınızı 7/24 takip edip kontrolü sağlayabilirsiniz.

MOBİLTEK, Türkiye genelinde hizmet verdiği illerin arasında bulunan Samsun ili ve ilçelerinde, Samsun için müşteri adresinde yapılacak olan araç takip cihazı montajı sonrasında kullanıcılara verilecek olan araç takip kullanıcı adı ve şifresi ile kullanıcılar araçlarını, Samsun genelinde cadde ve sokak detaylarına kadar takip edebilirler.

Mobiltek Araç Takip Cihazı

Kullanıcılar; kontak açma bilgileri, günlük yapılan toplam kilometre gibi bilgileri araç takip sistemi yazılımı üzerinden anlık olarak takip edebilir, geçmişe yönelik konum bilgilerini ister animasyon olarak izleyebilir, isterse PDF, Excel, vs. dosya formatında indirebilirler.

Filo Araç Takip Sistemi ile araçlarınızın bakım, vergi, kasko vb. giderlerini takip ederek verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Rent a Car (araç kiralama) ve nakliye sektörüne yönelik aksesuar ürün seçenekleri ile araçlarınızı 7/24 kesintisiz takip edebilirsiniz.

Motor blokaj ile kontrol hep sizde olsun! Araçlarınızın güvenliğinden endişe mi ediyorsunuz? MOBİLTEK Araç Takip Sistemleri motor blokaj aksesuarı sayesinde aracınızı dilediğiniz saatte dilediğiniz bilgisayar ve/veya telefon üzerinden anında durdurabilirsiniz. Üstelik bu işlem için herhangi bir müşteri temsilcisine ihtiyacınız yok!