MOBİLTEK API Hizmetleri

MOBİLTEK API Hizmetlerini kullanarak işinize hız katın, kazancınızı artırın!

MOBİLTEK API Hizmetleri, api.mobilaractakip.com adresi üzerinde sunulan web servisleri ile kurumsal firmaların veya bireysel kullanıcıların, MOBİLTEK üzerinde yapabildikleri tüm araç takip işlemlerini veri olarak sunan bir alt yapı sistemidir.

 
 
 

MOBİLTEK API Hizmetlerini Kullanarak Neler Yapılabilir?

Kullanıcılar, API servislerini kullanarak tüm araç bilgilerine ulaşabilirler. Bu sistem sayesinde, bireysel veye kurumsal şirket otomasyon yazılımları, personel takip yazılımları, muhasebe programları, araç servis yazılımları, filo kiralama yazılımları, Rent a car araç kiralayan firma müşteri takip yazılımları, servis takip yazılımları, belediye otomasyon yazılımları, itfaiye takip ve yönlendirme programları, ambulans yönetim takip programları, kimyasal atık taşıyan araç takip sistemleri ile entegrasyon mümkün olabilmektedir.

Genel olarak bu hizmet kapsamında araçlara yönelik KM bilgisi, sürücü geçmişi, hız takibi, araç güzergâh takibi, rölanti takibi, çalışma saatleri takibi, adres-konum takibi, kontak aktif-pasif bilgisi gibi bir çok bilgi sunulabilmektedir.

 

MOBİLTEK API Hizmetlerini kullanmak için nelere ihtiyaç duyulur?

Mobiltek Bilişimin sağlamış olduğu standart araç takip cihazları ile API servislerinden API üyeliği çerçevesinde yararlanılabilir.