MOBİLTEK

Türkiye’nin Önde Gelen IoT (Nesnelerin İnterneti) ve Takip Sistemleri Markası!

MOBİLTEK, mobil teknolojiler ve yazılımlar üretmek amacıyla tamamı yerli sermayeyle kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Müşterilerimizin, iş sürecinde yaşadığı maliyet, iş gücü, verimlilik kayıplarını düşürmek için tecrübelerimizi ve hizmet anlayışımızı sahip olduğumuz Bilişim Teknolojileriyle birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.

 
 

Çözüm sunmadan önce, öncelikle müşterilerimizin problemlerini, iş süreciyle ilgili beklentilerini anlayarak verimlilik esasına göre en uygun teknoloji çözümleri sunmaktayız.

Çalışma aşamasında daimi olarak geliştirmeyi önde tutan firmamız, birlikte ve ortak çalışmalarla müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde dürüst ve uzun süreli birliktelikleri en ön planda tutar.

MOBİLTEK, uzun yıllardan beri gelen tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına, teknolojiye ayak uydurmanın ötesinde teknolojiye yön veren bir firma olarak varlığını sürdürmeyi kendine misyon edinmiştir.

İş Ortaklarımız

Türkiye'nin ve Dünya'nın Önde Gelen Operatör Markaları

Tecrübe

Türkiye’nin önde gelen mühendislerinden oluşan ve yıllardır bu konuda Türkiye'nin en büyük projelerine imza atmış deneyimli AR-GE kadrosu.

Teknoloji ve Kalitesi

Uluslararası sertifikalara sahip cihazları, gelişmiş yazılım teknolojileri ve ISO 9001-2008, ISO 14001, ISO 27001 kalite sertifikalarına sahip organizasyonu.

Satış ve Servis Ağı

Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren, konusunda tecrübeli ve sertifikalı Türkiye'nin en geniş yetkili servis ve bayi ağı.

Bilgi Almak İstiyorum

İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.