IoT & M2M

Türkiye'de İlk Kez 2400 Operatör ve Network Kullanım Desteğiyle Global SIM Çözümü!

 

IoT Cihazlar İçin Global M2M Akıllı SIM Kart Çözümü

MOBİLTEK M2M SIM Kartlarının dünya genelinde 2400 adet Network ve operatör bazlı Roaming anlaşması bulunmaktadır. Akıllı SIM Kartlar sayesinde dünya genelinde kesintisiz olarak en uygun operatör alt yapısı ile maliyet endişesi olmadan iletişim sağlanabilmektedir.

MOBİLTEK M2M SIM Kartlar ile dünya üzerinde dolaşan cihazlarınız ve araçlarınız için servet ödemeniz gerekmez.

 
   

Özellikler

Çoklu Operatör Bağlantısı

Akıllı Şebeke Seçimi

Küresel/Bölgesel Fiyatlandırmaya Yönelik Planlama

Panel Üzerinden Yönetim İmkanı

   

MOBİLTEK IoT ve Akıllı SIM Portalı

IoT cihazlarınızı ve akıllı SIM kartlarınızı yönetebileceğiniz ekranlar.

 

Örnek Projelerimiz

Dağcılık, Trekking İçin Acil Durum Butonu

MOBİLTEK tarafından üretilen acil durum butonu, anahtarlık veya yaka kartı olarak kullanılabilmektedir. Acil durum butonu, doğa sporu ile ilgilenen özel kulüplerde kullanılmaktadır. Ürün 1 yıl kadar batarya ömrüne ve SMS ile konum bilgisi gönderebilme özelliklerine sahiptir.

Hızlı Su Sipariş Butonu

İçme suyu dağıtım bayilerine özel olarak projelendirdiğimiz ve hayata geçirmiş olduğumuz su çağrı butonları sayesinde, içme suyu aboneleri kendilerine en yakın bayilerden su servisi alabilmektedir.

Özel Projelerde MOBİLTEK SIM

Özel projelerinizde veya IoT ürünlerinizde akıllı MOBİLTEK SIM kartlarını kullanarak dünya genelinde Roaming ve fatura aşım kaygısı olmadan veri transferi yapmanız mümkün! SIM kartlarınızın güncel kullanım hareketlerini ve yönetimini MOBİLTEK IoT ve Akıllı SIM Portalı üzerinden takip edebilirsiniz. Akıllı MOBİLTEK SIM kartları küçük internet cihazları için idealdir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Almak İstiyorum

İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.