Araç Takip Bahçelievler

Satış Hattı
0216 450 0044

Mobiltek, Türkiye genelinde Araç Takip Cihazlarının temininden, montajına, yazılım kurulumuna, müşteri desteğine kadar olan kısımları yöneten bir firmadır.

 

Mobiltek, Bahçelievler İstanbul da kendi teknik servis ekibiyle müşteri adreslerinde araç takip cihazı kurulum desteğini verebilmektedir. Firmamızdan alacağınız standart araç takip sistemine ek olarak aksesuar ürünleri (Motor Blokaj, RFID Sürücü Tanıma Kiti, Canbus) ile aracınızı 7/24 takip ve kontrol edebilirsiniz.

 

Mobiltek'in Türkiye genelinde hizmet verdiği bölgelerden biri olan İstanbul'un Bahçelievler İlçesi'nde bir müşterinin aracına araç takip cihazı takıldıktan sonra kullanıcılar, araç takip kullanıcı adı ve şifresi ile Bahçelievler genelinde araçlarını takip edebilecek. Anlık konum bilgilerini görüntüleyebilecek.

 

Mobiltek Araç Takip Cihazı

 

Kullanıcılar; araç takip sistemi yazılımı sayesinde kontak bilgilerini, toplam günlük kilometre ve diğer bilgileri anlık olarak takip edebilir, geçmiş konum bilgilerini animasyon şeklinde görüntüleyebilir veya PDF, Excel vb. formatlarda görüntüleyebilirsiniz, dosya formatında da indirilebilirsiniz.

 

Filo araç takip sistemi ile aracınızın bakımını, vergilerini, sigortalarını ve daha fazlasını takip edebilirsiniz. Harcamalarınızı takip ederek verimliliğinizi artırabilirsiniz.

 

Rent a Car (araç kiralama) ve taşımacılık sektörlerine yönelik aksesuar ürün seçenekleriyle aracınızı 7/24 takip edebilirsiniz.

 

Motor blokaj ile kontrol hep sizde olsun! Araçlarınızın güvenliğinden endişe mi ediyorsunuz? Mobiltek Araç Takip Sistemleri motor blokaj aksesuarı sayesinde aracınızı dilediğiniz saatte dilediğiniz bilgisayar ve/veya telefon üzerinden anında durdurabilirsiniz. Üstelik bu işlem için herhangi bir müşteri temsilcisine ihtiyacınız yok!