Çoklu Araç Takip Cihazı

coklu-arac-takip

Canlı Araç İzleme

CM450 serisi, araçlar için özel olarak tasarlanmış bir LTE araç içi kamera sistemidir. Zengin özelliklere sahip bu kamera sistemi, 4/5 bağımsız kanalı aynı anda kaydetme yeteneğine sahiptir ve gerçek zamanlı, harekete geçirilebilir uyarılar sağlayarak sürücülerin yol farkındalığını ve güvenliğini artırmasına aktif olarak yardımcı olan değerli ADAS ve DMS algoritmaları sağlar.

5 Kameraya Kadar Eş Zamanlı Video Desteği

CM450'de 1 dahili kamera bulunur (varsayılan 720P, ayrıca isteğinize göre 1080P sağlayabilir) ve aracın dışının, kabininin, yan tarafının, arkasının veya sürücünün herhangi bir bölümünü izlemek için kullanılan 4 adede kadar uzak kamerayı (isteğe bağlı) destekler. Bu cihaz sürücüleri ve yolcuları olası risklere karşı uyarmak için sesli uyarı verebilmektedir.

coklu-arac-takip

Önemli Anları Bulut Sisteminde Depolama

Bir çarpışma veya başka bir olaydan elde edilen kritik video görüntülerinin üzerine yazılabileceğini veya cihaz hafızasından silinebileceğini mi düşünüyorsunuz? Merak etmeyin, bu görüntüler silinmeden veya üzerinde değiştirilme yapılmadan ham bir şekilde bulut depolama sisteminde saklanacaktır.

Arac-Takip Coklu-Arac Coklu-Arac-Takip

Araç Takibi

Hassas GPS teknolojisi sayesinde gerçek zamanlı konum takibi mümkündür.

HD Video Desteği

HD çözünürlüklü video desteği bulunmaktadır.

Mobil Uygulamalar

iOS ve Android uygulamalarla anlık olarak takip yapmak mümkündür.

     
     
Servis Ağı Bir kaza veya başka bir acil durumda panik butonuna basıldığında konum ve görüntü önceden tanımlanmış bir numaraya iletilecektir. Dışarıdan temin edilen bir panik butonu araç üzerine kolay erişilebilir bir yere monte edilebilir.
coklu-arac-takip

Daha Fazla Veri için Genişletilmiş Depolama

CM450 kamera sisteminin ana ünitesinde 512 GB'a kadar cihaz içi depolamaya izin veren 2 adet microSD yuvası bulunmaktadır. Bu, tahmin ettiğinizden çok daha fazla veri depolamanıza olanak sağlar.

   

Tüm İşlemleriniz İçin Tek Platform

Özel platformumuz aracılığıyla filolarınızla ilgili konumları, çevreyi, uyarıları ve diğer bilgileri her yerden gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Sunucu
 

7/24 Destek Hizmeti

Kesintisiz hizmet ve destek için MOBİLTEK, Çağrı Merkezi ve Destek Sistemi ile 7 gün 24 saat hizmetinizde!

Dilerseniz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz ek destek paketimiz ile araçlarınızı ekibimiz takip ve kontrol ederek size raporlayabilir, acil bir durumda anında size bilgi verebilirler.

   

Abonelik Hizmeti

Abonelik süresi boyunca sunucu hizmeti, yazılım ve harita güncellemeleri için ek bir ücret ödemezsiniz.

Abonelik bitiminde aboneliğinizi yenilediğinizde, haritalarınız ve yazılımlarınız güncellenmeye devam ederken, CM450 Kamera ve Araç Takip Cihazınızın garanti süresi de uzayacaktır. Böylece sisteminiz her zaman MOBİLTEK garantisi altında olacaktır.

Sunucu
 

Bilgi Almak İstiyorum

İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.