Rent-a-Car Araç Takip Sistemi

Türkiye'de ilk kez MAB Sistemi ile %100 kontrol artık elinizde!

MOBİLTEK Rent-a-Car Araç Takip Sistemi ile araç kiralama firmalarına yönelik olarak yapılan bataryalı ve motor blokaj özellikli araç takip cihaz kiti sayesinde çevrimiçi GPS/GSM uydu bağlantısı ile kontrol edebileceğiniz otomasyon sistemi yoluyla, araç kiralama firmaları, tek bir ekran üzerinden araçlarının 7/24 en iyi ve en güvenli şekilde konum bilgilerini takip edebilmektedirler.

 

Türkiye'de ilk kez MAB Sistemi ile %100 kontrol artık elinizde!

 
 
 

MABS ile Araç Yetkilendirme

Bu sistem ile müşterilerinize özel süreli yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Dilerseniz araçlarınız saatlik ya da günlük kira süreleri dolup kontak kapattıklarında kendiliğinden otomatik olarak motor blokaj moduna geçebilirler ve siz izin verene kadar çalışmazlar.

 

Aracınız GSM şebekelerinin çekemeyeceği kapalı bir alanda kalırsa veya jammer gibi dış müdahaleler sonucu aracınız size konum gönderemez duruma gelirse sizin belirleyeceğiniz bir süre sonunda MABS (Mobiltek Akıllı Blokaj Sistemi) koruma özelliği devreye girer, aracınız ilk kontak kapattığında otomatik olarak durur ve sizin ileteceğiniz güvenlik şifresi olmadan asla çalışmaz.

 

Diğer Ekstra Özellikler

Bölge Bazlı Otomatik Motor Blokaj Sistemi

Kaput Açılma Alarmı

Araç Kiralayan Sürücüye Dair Detaylı Rapor Alabilme

Aracın Kiraya Çıkmadan Önceki Toplam KM Bilgisi

   

Bilgi Almak İstiyorum

İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.