Rota Planlama & Kontrol Sistemi

Servislerinizi Anlık Takip Edin!

MOBİLTEK Rota Planlama Ve Kontrol Sistemi, toplu taşıma araçlarının duraklarının tanımlanması, seferlerin belirlenmesi, duraklara zamanında varış ve ayrılışların tespit edilmesi ile bu hareketlerin raporlanmasına yönelik geliştirilmiş özel bir çözümdür.

Sistem sayesinde firma yöneticileri araçların durak yerleri ile bu duraklar arasında ki kontrol noktalarını harita üzerinde işaretliyebilmektedirler.

 

Rotayı Belirle! Kontrolü Sağla!

 
 
 

Sistemin Faydaları Nelerdir ? Neler Sunar ?

Araç seferleri için alan tanımlamaları yapılabilmekte ve bu sayede araçların alan içi veya alan dışı hareketleri fark edilerek sisteme uyarı mesajlarının iletilmesi sağlanmaktadır.

Araçların kontrol noktalarında duraklama zamanı ve sürelerinin, hafta içi, hafta sonu ve tatil günlerinde ilk sefer çıkış zamanları açısından sisteme kayıt edilmesi sağlanmaktadır.

Sistem de kontrol noktalarından çıkışlar ve bekleme süreleri için erken yada geç ayrılmaya göre, tolerans süresi girilerek ihlal seçenekleri belirlenebilmektedir.

Araçların hangi güzergahlara atanmış olduğu sistemden raporlanabilmekte ve Excel dosyasına otomatik olarak aktarılabilmektedir.

Planlanan programa uymayan araçlar (durak bilgisi, tarih, zaman, varsa sürücü kimlik bilgisi ,vb.)ihlal olarak raporlanabilmektedir.

   

Sistemi Genelde Kimler Kullanır?

Belediyeler

Okul Servisleri

Araç Sahipleri

Toplu taşımacılık hizmeti veren kooperatifler

Bilgi Almak İstiyorum

İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.